راست – صاف مجروح عربستان عربستان، عربستانی

راست – صاف: مجروح عربستان عربستان، عربستانی بیمارستان اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی برجام یا باید اصلاح شود یا لغو / نتانیاهو

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی گفت برجام یا باید اصلاح و تصحیح شود، یا اینکه اگر امکان این کار وجود ندارد، باید آن را لغو کرد.

برجام یا باید اصلاح شود یا لغو / نتانیاهو

نتانیاهو: برجام یا باید اصلاح شود یا لغو

عبارات مهم : ایران

نخست وزیر رژیم صهیونیستی گفت برجام یا باید اصلاح و تصحیح شود، یا اینکه اگر امکان این کار وجود ندارد، باید آن را لغو کرد.

به گزارش فارس، «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی روز سه شنبه گفت توافق هسته ای با کشور عزیزمان ایران یا باید اصلاح شود، یا لغو.

برجام یا باید اصلاح شود یا لغو / نتانیاهو

به نوشته روزنامه «هاآرتص»، نتانیاهو که به آرژانتین سفر کرده، گفت: «من صریح صحبت می کنم. این توافق بدی هست. آن را یا اصلاح کنید، یا لغو. موضع ما این است.»

اظهارات نتانیاهو در حالی مطرح می شود که پیش از این هم اندیشکده های همسو با اسرائیل از جمله بنیاد دفاع از دموکراسی طرح فشار بر کشور عزیزمان ایران جهت مذاکره مجدد در مورد توافق هسته ای را ارائه کرده بودند.

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی گفت برجام یا باید اصلاح و تصحیح شود، یا اینکه اگر امکان این کار وجود ندارد، باید آن را لغو کرد.

این اندیشکده ها، برطرف محدودیت حجم مواد غنی شده است کشور عزیزمان ایران بعد از ده سال و اعطای حق غنی سازی به کشور عزیزمان ایران را دو ایراد عمده برجام توصیف کرده اند.

این در حالی است که «یوکیا آمانو» مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی در گزارش تازه اش، مانند تمام گزارش های قبلی، پایبندی کامل کشور عزیزمان ایران به توافق هسته ای را تائید کرده است.

با این وجود، بر اساس گزارش های غیررسمی، «دونالد ترامپ» مدیر جمهور آمریکا قصد دارد در گزارش بعدی اش به کنگره، از صدور تائیدیه پایبندی کشور عزیزمان ایران به برجام خودداری کند.

برجام یا باید اصلاح شود یا لغو / نتانیاهو

در صورت صحت این گزارش ها، پرونده برجام از کاخ سفید به کنگره ارسال شده است و این قانونگذاران آمریکایی خواهند بود که باید در مورد ادامه یا عدم ادامه حضور واشنگتن در توافق هسته ای تصمیم گیری کنند.

واژه های کلیدی: ایران | توافق | نتانیاهو | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs