راست – صاف مجروح عربستان عربستان، عربستانی

راست – صاف: مجروح عربستان عربستان، عربستانی بیمارستان اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری «جنگ ستارگان ۸» پرفروش ترین فیلم ۲۰۱۷ آمریکا شد

قسمت هشتم سری فیلم های فضایی و معروف و فانتزی «جنگ ستارگان» جهت سومین هفته متوالی پرفروش ترین فیلم آمریکای شمالی آشنا شد ولی این توفیق را در رقابتی شدید و نزدیک

«جنگ ستارگان ۸» پرفروش ترین فیلم ۲۰۱۷ آمریکا شد

«جنگ ستارگان ۸» پرفروش ترین فیلم ۲۰۱۷ آمریکا شد

عبارات مهم : آخرین

قسمت هشتم سری فیلم های فضایی و معروف و فانتزی «جنگ ستارگان» جهت سومین هفته متوالی پرفروش ترین فیلم آمریکای شمالی آشنا شد ولی این توفیق را در رقابتی شدید و نزدیک با قسمت دوم «جومانجی» بدست آورد.

تاریخ و آمار به ما می گویند هر موقع روز نخست سال تازه میلادی به دوشنبه افتاده بود، فیلم های حاضر در ۱۰ رتبه اول جدول پرفروش ها رشد محسوسی را در قیاس با آمار یک هفته پیشترشان به ثبت رسانده بودند، این اتفاق در سالهای ۲۰۰۰ و ۲۰۰۶ رخ داده بود. در نقطه برابر در سالهای ۲۰۰۱ و ۲۰۱۲ که روز نخست سال به سه شنبه ها افتاده بود، فیلم های صدر جدول نه صاحب افزایش در فروش بلکه دچار تنزل شده است بودند. در مورد دوم چنان نزولی مشمول بر حال قسمت اول تریلوژی «ارباب حلقه ها» در سال ۲۰۰۱ شد و در سال ۲۰۱۲ دومین قسمت «هابیت» با نام جنبی «یک سفر غیرمنتظره» هم تنزل محسوسی در آمار فروش اش در سومین هفته پخش خود تجربه کرد.

«جنگ ستارگان ۸» پرفروش ترین فیلم ۲۰۱۷ آمریکا شد

آن دو فیلم البته به رغم آن کم کردن ها در صدر جدول سودسازان سینماهای آمریکای شمالی ابقاء شدند و چنان اتفاقی امسال مشمول بر حال «استاروارز۸» با نام جنبی «آخرین جدای» هم شد. به واقع نشانه ها و اتفاقات مذکور در سالهای مورد بحث هشدار و گواهی داده بود که در انتظار چه واقعه ای در جداول فروش این هفته سینماهای آمریکا و کانادا باشیم.

جلوتر از «زیبا و هیولا»

به هر علت قابل فهم و یا عجیب مقارن شدن روز سال نو با دوشنبه، این بار باعث پایین آمدن فروش فیلم ها در آمریکای شمالی شد. در عین حال «آخرین جدای» با فروش بسیار زیادش در مدت اندک اکرانش و در حالی که درآمدسازی فراوان تازه ای برایش در سال تازه شروع شده است ۲۰۱۸ آینده نگری می شود، از تمامی بالانشینان جدول سودسازان سال ۲۰۱۷ سینماهای آمریکا جلو زد و با ۵۱۷ میلیون دلار درآمدسازترین فیلم این کشور در چارچوب زمانی سال ۲۰۱۷ شد.

قسمت هشتم سری فیلم های فضایی و معروف و فانتزی «جنگ ستارگان» جهت سومین هفته متوالی پرفروش ترین فیلم آمریکای شمالی آشنا شد ولی این توفیق را در رقابتی شدید و نزدیک

اتمام این سال و ورود به سال ۲۰۱۸ از دوشنبه این هفته بدهید معناست که «آخرین جدای» به صعودی زیاد از آنچه وصف اش آمد در رده بندی های سال ۲۰۱۷ نایل نخواهد آمد و آمار بعدی اش سال ۲۰۱۸ را پوشش خواهد داد ولی نمی توان اذعان نکرد که فروش این فیلم در مدتی اندک چنان سریع بوده که فقط از فرانچیز «جنگ ستارگان» و امثال آن می توان انتظارش را داشت. با این وجود سران کمپانی های والت دیسنی و لوکاس فیلمز که تولید فیلم هشتم از مجموعه استاروارز را برعهده داشته اند راضی و مفتخرند که بروزترین ورسیون «زیبا و هیولا» را که مدت زمانی طولانی در صدر آثار پرفروش سال ۲۰۱۷ سینمای دنیا در آمریکا و کانادا قرار داشت به زیر کشیده اند و فیلم ارزش عنوان درآمدسازترین فیلم سال به اتمام رسیده ۲۰۱۷ را در این کشورها تصاحب کرده است.

فاصله دو میلیونی

«جنگ ستارگان: آخرین جدای» این عنوان را به لطف پنجاه و دو میلیون و چهارصد هزار دلاری که در سه روز نهایی این هفته در کشورهای فوق بدست آورد، کسب کرد و فاصله این رقم با پولی که قسمت تازه «جومانجی» و بهتر بگوییم بازسازی آن فیلم را در جای دوم جدول نشاند از حدود دو میلیون دلار فراتر نمی رود.

«جنگ ستارگان ۸» پرفروش ترین فیلم ۲۰۱۷ آمریکا شد

«جومانجی: به جنگل خوش آمدید» که در شش روز اول اکرانش ۷۲ میلیون دلار در آمریکا را به حساب شرکت سازنده خود (سونی پیکچرز) ریخته بود، اینک بعد از دو هفته پخش در آمریکای شمالی صد و شصت و نه میلیون و هشتصد هزار دلاری شده است و اگر آمار نجومی به ثبت رسیده به وسیله «استاروارز۸» در کار نبود، جلوه گری بیشتری می یافت. به واقع اگر جنگ ستارگان با توانایی خیره کننده اش در انباشت پول در صحنه حاضر نبود، «جومانجی جدید» که در آن جک بلک جانشین رابین ویلیامز فقید شده، می توانست حتی پولی زیاد از این را هم تصاحب کند و همین حالا نیز با توجه به ادامه داشتن روزهای تعطیل سال تازه میلادی آمار این فیلم همچنان رو به رشد خواهد داشت و این پروسه بزودی متوقف نخواهد شد.

صدای ماندگار

قسمت سوم سری فیلم های «صدای ششدانگ» با فاصله زیادی با دو فیلم نخست جدول رتبه سوم جدول سودسازان سینماهای آمریکا و کانادا را کسب کرد ولی هفده میلیون و هفتصد هزار دلاری که در فزون تر از ۳۴۰۰ سالن در سطح این دو کشور بدست آورد، مجموع پولسازی این فیلم را طی ۱۳ روز نمایش به رقم شصت و چهار میلیون و دویست هزار دلار رساند و یونیورسال که سازنده این فیلم است همچنان امید و اطمینان دارد که این روند را در روزهای نخست سال تازه میلادی استمرار بخشد. البته سودسازی این فیلم بسیار کمتر از قسمت دوم این فرانچیز بوده که در سال ۲۰۱۵ طی ۳ روز نخست اکرانش به شصت و نه میلیون و دویست هزار دلار دست یافت که زیاد از کل درآمد قسمت سوم تا این لحظه بوده است.

قسمت هشتم سری فیلم های فضایی و معروف و فانتزی «جنگ ستارگان» جهت سومین هفته متوالی پرفروش ترین فیلم آمریکای شمالی آشنا شد ولی این توفیق را در رقابتی شدید و نزدیک

ستاره ای عجیب جهت یک موزیکال جدید

«بزرگترین شومن» هم که کار شرکت فاکس هست، این هفته با پانزده میلیون و دویست هزار دلار پولسازی رتبه چهارمی اش را در جدول پرفروش های آمریکای شمالی حفظ کرد و این در دومین هفته نمایش این فیلم حاصل آمد. در این هفته بیش از ۳۳۰۰ سالن در سطح آمریکا و کانادا در اختیار این فیلم بودند که ستاره آن هیو جکمن است و چه چیزی از این جالبتر که او به عنوان هنرپیشه مهم و پیشقراول فیلمی گزینش شده است که موزیکال است و جهت این مرد ورزیده و تا حدی خشک واکنش‌ها استرالیایی این ژانر از سینما غیرمعمول ترین و غیرتخصصی ترین «گونه» سینمایی تلقی می شود.

«جنگ ستارگان ۸» پرفروش ترین فیلم ۲۰۱۷ آمریکا شد

واژه های کلیدی: آخرین | میلیون | پرفروش | آمریکا | کانادا | ستارگان | میلیونی | ده میلیون | پرفروش ترین فیلم

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs