راست – صاف مجروح عربستان عربستان، عربستانی

راست – صاف: مجروح عربستان عربستان، عربستانی بیمارستان اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات از گزینش صالحی امیری حمایت می‌کنیم / مهدی تاج

جلسه ستاد ملی هماهنگی و پشتیبانی از تیم ملی فوتبال صبح سه‌شنبه به ریاست سلطانی‌فر در وزارت ورزش و جوانان با حضور نمایندگان وزارت امور خارجه، وزارت کشور، صدا و س

از گزینش صالحی امیری حمایت می‌کنیم / مهدی تاج

مهدی تاج: از گزینش صالحی امیری حمایت می کنیم

عبارات مهم : برنامه

جلسه ستاد ملی هماهنگی و پشتیبانی از تیم ملی فوتبال صبح سه شنبه به ریاست سلطانی فر در وزارت ورزش و جوانان با حضور نمایندگان وزارت امور خارجه، وزارت کشور، صدا و سیما و بعضی ارگان های دیگر برگزار شد.

به گزارش ایسنا، مهدی تاج در آخر این جلسه گفت: از وزارت ورزش و شخص وزیر بابت اولویت دادن به تیم های ملی فوتبال و حمایت ارزش تقدیر می کنم.

از گزینش صالحی امیری حمایت می‌کنیم / مهدی تاج

رییس فدراسیون فوتبال فوتبال افزود: جهت موفقیت در جام جهانی همه باید هم فکری کنیم. این تیم متعلق به فدراسیون فوتبال نیست بلکه به یک کشور و ملت تعلق دارد. به همین علت این عنوان به صورت ملی دیده شده است و همه دستگاه های اجرایی جهت حمایت از تیم ملی فوتبال وارد گود شده است اند و جهت برنامه ریزی در این خصوص هم فکری انجام شد. امیدواریم منابع مورد نظر هم به زودی تامین تا برنامه های سرمربی تیم ملی اجرایی شود.

تاج افزود: هم چنین در این نشست در مورد بلیت فروشی و اعزام افراد متفاوت به جام جهانی و همکاری با آژانس ها تصمیماتی اتخاذ و بنا شد بر اساس آن در آینده جلسه ای بین فدراسیون فوتبال، شرکت گردشگری و وزارت ورزش برگزار شود تا موارد نهایی در این خصوص تصویب شود.

جلسه ستاد ملی هماهنگی و پشتیبانی از تیم ملی فوتبال صبح سه‌شنبه به ریاست سلطانی‌فر در وزارت ورزش و جوانان با حضور نمایندگان وزارت امور خارجه، وزارت کشور، صدا و س

رییس فدراسیون فوتبال در مورد گزینش صالحی امیری به عنوان خبره ورزشی به وسیله کمیته ملی المپیک گفت: دوره ای که صالحی امیری سرپرست وزارت ورزش بود اتفاقات بسیار خوبی افتاد و من این گزینش را بسیار مثبت می دانم و از آن حمایت می کنم.

واژه های کلیدی: برنامه | فوتبال | وزارت کشور | برنامه ریزی | فدراسیون فوتبال | وزارت امور خارجه | وزارت ورزش و جوانان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs