راست – صاف مجروح عربستان عربستان، عربستانی

راست – صاف: مجروح عربستان عربستان، عربستانی بیمارستان اخبار بین الملل

«سارقان روح» سریال تازه شبکه پنج

اولین قسمت سریال «سارقان روح» جمعه ۱۳ بهمن ماه با شروع ایام دهه فجر ساعت ۱۹ و بازپخش آن ساعت ۲۳ از شبکه پنج سیما پخش می شود. «سارقان روح» سر..

ادامه مطلب

اگر ادعای آقای صادقی در مورد پرونده سعید طوسی درست باشد دخالت در کار قاضی اتفاق افتاده است / نعمت احمدی

نعمت احمدی حقوق‌دان اعتقاد دارد که نه تنها ملاعبه و ملامسه فرد مذکر با فرد مذکر دیگری بر فرض اثبات، جرم است بلکه تشویق به این کار می‌تواند تا ده سال حبس در..

ادامه مطلب

سختی‌های حسینی در استقلال ، 10، گزارش برنامه نود (96, 25)

عادل فردوسی‌پور در برنامه این هفته گفت‌وگوی مفصلی با دروازه‌بان جوان استقلال انجام داد. گزارش برنامه نود (96/10/25) ؛ مشکل های حسینی در استقلال ..

ادامه مطلب

بدهی ۱۳هزار میلیاردی بیمه‌ها به وزارت بهداشت ، در جریان جزییات احوال آیت‌الله شاهرودی هستیم

قائم مقام وزیر بهداشت ضمن اشاره به بدهی بیش از ۱۳هزار میلیارد تومانی بیمه‌های پایه به وزارت بهداشت، از بیمه‌های تجاری نیز سهم وزارت بهداشت از بیمه شخص ..

ادامه مطلب

«جنگ ستارگان ۸» پرفروش ترین فیلم ۲۰۱۷ آمریکا شد

قسمت هشتم سری فیلم های فضایی و معروف و فانتزی «جنگ ستارگان» جهت سومین هفته متوالی پرفروش ترین فیلم آمریکای شمالی آشنا شد ولی این توفیق را در رقابتی شدید و نزدیک..

ادامه مطلب

ارتقای روابط با کره‌شمالی منوط به حل مسئله هسته‌ای است/ پیشنهاد 9 ژانویه جهت مذاکرات ، سئول

رئیس‌جمهور کره‌جنوبی امروز (سه‌شنبه) اعلام کرد، پیشرفت در روابط دو کره منوط به حل برنامه هسته‌ای کره‌شمالی هست. این سخنان در تصویر العمل به پیشنهاد گف..

ادامه مطلب

مقصد و قیمت تازه کریسیانو رونالدو اعلام شد

جدایی کریستیانو رونالدو از رئال مادرید یکی از بااهمیت ترین اخبار ورزشی سال 2018 خواهد بود. این ستاره پرتغالی مدت هاست برنامه ریزی کرده تا به کار خود در ..

ادامه مطلب

عامل انفجار تروریستی سن پترزبورگ، شهروند نژادپرست روس است

سازمان امنیت فدرال روسیه شرح بیشتری را از عامل انفجار در فروشگاه سن پترزبورگ منتشر کرد.  عامل انفجار تروریستی سن پترزبورگ، شهروند نژا..

ادامه مطلب