راست – صاف مجروح عربستان عربستان، عربستانی

راست – صاف: مجروح عربستان عربستان، عربستانی بیمارستان اخبار بین الملل

چه کسانی شانس بردن اسکار را دارند؟ ، مراسمی تحت تأثیر رسوایی‌های اخلاقی هالیوود

این روزها گمانه زنی‌ها راجع به برگزیدگان نودمین دوره مراسم اهدای جوایز اسکار از سوی منتقدان مطرح در حال انجام هست؛ مراسمی که در این دوره تحت تأثیر رسوایی..

ادامه مطلب

دلبری وینفرد شفر از هواداران استقلال!

وینفرد شفر سرمربی آلمانی آبی‌ها بعد از برد شیرین در مسقط از هواداران تیمش دلبری کرد. دلبری وینفرد شفر از هواداران استقلال! عبارات مهم : است..

ادامه مطلب

دستگیری عاملان آتش سوزی امامزاده در شهرکرد

فرمانده انتظامی شهرستان شهرکرد از دستگیری عاملان آتش سوزی عمدی امامزاده سید محمد شهر سورشجان از توابع شهرستان شهرکرد خبر داد. دستگیری عام..

ادامه مطلب

را یک شئ آسمانی معرفی کرد ، الون ماسک&quot، ناسا رسما خودروی شخصی &quot

ناسا خودروی شخصی تسلا رودستر الون ماسک را که اکنون به سمت مریخ در حال حرکت هست، به عنوان یک جرم آسمانی ثبت کرد ناسا رسما خودروی شخصی "الون ما..

ادامه مطلب

حال کارگران خوب نیست!

دبیر کل کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران اعتقاد است اگر دستمزد کارگران چندبرابر خط فقر بود شاید موجب تورم می‌شد ولی در شرایط فعلی زیاد کردن مزد به ت..

ادامه مطلب

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (634)

در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه‌های اجتماعی یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و چهره‌ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مر..

ادامه مطلب

رابطه با کشور عزیزمان ایران را کم کردن دهید / با فرانسه در مورد این مسئله صحبت

القدس العربی نوشت: در پشت پرده آزادی تعدادی از بازداشتی هایی که در هتل ریتز کارلتون نگهداری می شدند از جمله ولید بن طلال، مهیا کردن زمینه جهت سفر بن س..

ادامه مطلب

دلار ۴ هزار و ۷۵۸ تومان ، سکه طرح تازه ارزان شد

در صرافی‌ها امروز هر قطعه سکه طرح قدیم یک میلیون و ۵۲۷ هزار و ۵۰۰ تومان و سکه طرح تازه یک میلیون و ۴۷۱ هزار تومان به فروش رسید.  سکه طرح ..

ادامه مطلب