راست – صاف مجروح عربستان عربستان، عربستانی

راست – صاف: مجروح عربستان عربستان، عربستانی بیمارستان اخبار بین الملل

چشم کشور به بارش باران خشک شد

در روزهای پر تلاطم خاموشی کشور نبود آب بیش از گذشته خود نمایی می‌کند چراکه چالش‌های بحران کم آبی یکی بعد از دیگری نمایان می‌شود. در این شرایط تنها بارش ب..

ادامه مطلب

آرایشگاه زنانه‌ای که تصویر شخصی مشتریان را منتشر می‌کرد

رئیس پلیس فتا استان مازندران از شناسایی و دستگیری متصدی یکی از آرایشگاه های خانمانه که اقدام به انتشار تصویرهای شخصی مشتریان خود به عنوان مدلینگ در اینت..

ادامه مطلب

تاکید پلیس بر استفاده از زنجیرچرخ در محورهای برفگیر ، بارش برف و باران در چند محور مواصلاتی کشور

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور به تشریح اوضاع هوا و ترافیکی کشور پرداخت و از بارش برف و باران در بعضی از محورها خبر داد و گفت: تردد در بعضی ..

ادامه مطلب

دستگیری عاملان آتش سوزی امامزاده در شهرکرد

فرمانده انتظامی شهرستان شهرکرد از دستگیری عاملان آتش سوزی عمدی امامزاده سید محمد شهر سورشجان از توابع شهرستان شهرکرد خبر داد. دستگیری عام..

ادامه مطلب

حال کارگران خوب نیست!

دبیر کل کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران اعتقاد است اگر دستمزد کارگران چندبرابر خط فقر بود شاید موجب تورم می‌شد ولی در شرایط فعلی زیاد کردن مزد به ت..

ادامه مطلب

دلار ۴ هزار و ۷۵۸ تومان ، سکه طرح تازه ارزان شد

در صرافی‌ها امروز هر قطعه سکه طرح قدیم یک میلیون و ۵۲۷ هزار و ۵۰۰ تومان و سکه طرح تازه یک میلیون و ۴۷۱ هزار تومان به فروش رسید.  سکه طرح ..

ادامه مطلب

بدهی ۱۳هزار میلیاردی بیمه‌ها به وزارت بهداشت ، در جریان جزییات احوال آیت‌الله شاهرودی هستیم

قائم مقام وزیر بهداشت ضمن اشاره به بدهی بیش از ۱۳هزار میلیارد تومانی بیمه‌های پایه به وزارت بهداشت، از بیمه‌های تجاری نیز سهم وزارت بهداشت از بیمه شخص ..

ادامه مطلب

دریافت کارت فقط حضوری ، کم کردن وقت صدور کارت هوشمند ملی

مدیرکل ثبت احوال استان پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: مدت وقت صدور و توزیع کارت هوشمند ملی به یک ماه کم کردن یافته است. کم کردن وقت صدور کارت هو..

ادامه مطلب