راست – صاف مجروح عربستان عربستان، عربستانی

راست – صاف: مجروح عربستان عربستان، عربستانی بیمارستان اخبار بین الملل

«چهارراه استانبول» بازگشت دوباره کیایی به ایده‌ای جنجالی

تازه‌ترین ساخته “مصطفی کیایی” با نام “چهارراه استانبول” این روز‌ها در تناوب اکران سینما‌ها قرار گرفته و تاکنون بعد از نزدیک به..

ادامه مطلب

صحبت های جنجالی الیور استون

الیور استون چهره مشهور سینمای هالیوود که این روزها به دعوت سی وششمین جشنواره جهانی فیلم فجر به کشور عزیزمان ایران سفر کرده هست، دوشنبه شب در ویژه برنامه ش..

ادامه مطلب

چه کسانی شانس بردن اسکار را دارند؟ ، مراسمی تحت تأثیر رسوایی‌های اخلاقی هالیوود

این روزها گمانه زنی‌ها راجع به برگزیدگان نودمین دوره مراسم اهدای جوایز اسکار از سوی منتقدان مطرح در حال انجام هست؛ مراسمی که در این دوره تحت تأثیر رسوایی..

ادامه مطلب

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (634)

در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه‌های اجتماعی یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و چهره‌ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مر..

ادامه مطلب

«سارقان روح» سریال تازه شبکه پنج

اولین قسمت سریال «سارقان روح» جمعه ۱۳ بهمن ماه با شروع ایام دهه فجر ساعت ۱۹ و بازپخش آن ساعت ۲۳ از شبکه پنج سیما پخش می شود. «سارقان روح» سر..

ادامه مطلب

«جنگ ستارگان ۸» پرفروش ترین فیلم ۲۰۱۷ آمریکا شد

قسمت هشتم سری فیلم های فضایی و معروف و فانتزی «جنگ ستارگان» جهت سومین هفته متوالی پرفروش ترین فیلم آمریکای شمالی آشنا شد ولی این توفیق را در رقابتی شدید و نزدیک..

ادامه مطلب

گفت و گو با «شبنم قلی خانی» از دنیای مد، همسر و سینما

آنهایی كه نقش هما در« پنجمین خورشید‌» و نقش آیدا را در« پنج كیلومتر تا بهشت» به یاد دارند خوب می دانند كه تصور این نقش‌ها بدون صورت آرام شبنم قلی خانی..

ادامه مطلب

دو فیلم نماینده کشور عزیزمان ایران در ونیز 2017 شدند

نشست مطبوعاتی هفتادوچهارمین جشنواره فیلم ونیز جهت معرفی فیلم‌های حاضر در بخش‌های مهم این مناسبت سینمایی دقایقی پیش برگزار شد. دو فیلم نمایند..

ادامه مطلب