راست – صاف مجروح عربستان عربستان، عربستانی

راست – صاف: مجروح عربستان عربستان، عربستانی بیمارستان اخبار بین الملل

شش گل جهت سومی / رئال مادرید 6-0 سلتاویگو

رئال مادرید در دیداری خانگی موفق شد با نتیجه 6-0 سلتاویگو را شکست بدهد و عنوان سومی اش در مسابقه های این فصل لالیگا را قطعی کند.  رئال ..

ادامه مطلب

دلبری وینفرد شفر از هواداران استقلال!

وینفرد شفر سرمربی آلمانی آبی‌ها بعد از برد شیرین در مسقط از هواداران تیمش دلبری کرد. دلبری وینفرد شفر از هواداران استقلال! عبارات مهم : است..

ادامه مطلب

سختی‌های حسینی در استقلال ، 10، گزارش برنامه نود (96, 25)

عادل فردوسی‌پور در برنامه این هفته گفت‌وگوی مفصلی با دروازه‌بان جوان استقلال انجام داد. گزارش برنامه نود (96/10/25) ؛ مشکل های حسینی در استقلال ..

ادامه مطلب

مقصد و قیمت تازه کریسیانو رونالدو اعلام شد

جدایی کریستیانو رونالدو از رئال مادرید یکی از بااهمیت ترین اخبار ورزشی سال 2018 خواهد بود. این ستاره پرتغالی مدت هاست برنامه ریزی کرده تا به کار خود در ..

ادامه مطلب

از گزینش صالحی امیری حمایت می‌کنیم / مهدی تاج

جلسه ستاد ملی هماهنگی و پشتیبانی از تیم ملی فوتبال صبح سه‌شنبه به ریاست سلطانی‌فر در وزارت ورزش و جوانان با حضور نمایندگان وزارت امور خارجه، وزارت کشو..

ادامه مطلب

ستاره‌ای که رهبر کره شمالی به او علاقه دارد

سناتور مشهور ایتالیایی از علاقه زیاد رهبر کره شمالی به ستاره یوونتوس سخن به میان آورد. ستاره ای که رهبر کره شمالی به او علاقه دارد عبارات مهم ..

ادامه مطلب

ترامپ همچنان با سی‌ان‌ان مسئله دارد

دونالد ترامپ در برنامه‌ای در کاخ سفید جیم آکوسا، خبرنگار سی‌ان‌ان را خبرنگار رسانه جعلی نامید.  ترامپ همچنان با سی ان ان مسئله دارد ..

ادامه مطلب